XVI. WTF Taekwondo Országos Formagyakorlat Bajnokság, 2017.05.13, Budapest-Soroksár

2017. május 13., szombat

FANTASZTIKUS EREDMÉNY A TAEKWONDO ORSZÁGOS FORMABAJNOKSÁGON

Soroksári Sportcsarnok, 2017.05.13

A Sentinel SE Taekwondosai 10 aranyéremmel, 7 ezüstéremmel és 7 bronzéremmel tértek haza a XV. WTF Taekwondo Országos Formagyakorlat Bajnokságról. A Soroksáron megrendezett Országos Formagyakorlat Bajnokságon közel 10 klub képviseltette magát. Csapatunk a legtöbb versenyzővel 23 fővel indult.

A SENTINEL SE tanítványai fantasztikus eredménnyel zárták a napot. A bírói pontozások nem kedveztek nekünk, de így is a 2. legeredményesebb csapat kupáját nyertük!

XVI. WTF Taekwondo Országos Formagyakorlat Bajnokság  XVI. WTF Taekwondo Országos Formagyakorlat Bajnokság  XVI. WTF Taekwondo Országos Formagyakorlat Bajnokság

Dobogósaink:

Arany érmesek egyéniben:

  • A kategória 12-14 kadett korcsoport fiú: Törőcsik Bálint 
  • C. kategória 12-14 kadett korcsoport lány: Csomós Csenge 
  • B. kategória 15-17 junior korcsoport lány: Fehér Ilona 
  • C. kategória 18-30 felnőtt korcsoport fiú: Barna Bálint 
  • C. kategória 15-17 junior korcsoport fiú: Deli Krisztián 
  • C. kategória 41 felett senior II. korcsoport fiú: Dr. Kuti Gábor 

Ezüst érmesek egyéniben:

  • A kategóriában 18-30 felnőtt korcsoport fiú: Benedek Zsolt 
  • A kategóriában 41 év felett senior II. korcsoport fiú: Benedek Péter 
  • B. kategóriában 12-14 kadett korcsoport fiú: Baré Botond 
  • C. kategóriában 7-11 gyerek korcsoport fiú: Fodor Péter 
  • B. kategóriában 15-17 junior korcsoport lány: Kohl Kinga 

Bronzérmesek egyéniben:

  • C. kategóriában 7-11 gyerek korcsoport fiú: Tóth Péter 
  • C. kategóriában 12-14 kadett korcsoport fiú: Varga Balázs 
  • C. kategóriában 12-14 kadett korcsoport lány: Baré Boglárka 
  • B. kategóriában 15-17 junior korcsoport lány: Baré Bianka 
  • A. kategóriában 18-30 felnőtt korcsoport fiú: Hrozik Ferenc 

Döntősök lettek egyéniben:Magyari Zoltán, Bucsi Levente, Szopcsák Nikolett

Páros kategóriában aranyérmesek:

  • B. kategóriában 15-17 junior korcsoport: Kohl Kinga-Törőcsik Bálint 
  • C. kategóriában gyerek 7-11 gyerek korcsoport: Tóth Péter -Fodor Péter 
  • C. kategóriában senior II.41 év felett korcsoport: Dr.Kuti Gábor-Barna Bálint 

Páros kategóriában ezüstérmesek:

  • B. kategóriában 15-17 junior korcsoport: Fehér Ilona-Baré Botond 

Páros kategóriában bronzérmesek:

  • B. kategóriában 15-17 junior korcsoport: Baré Bianka-Csomós Csenge 
  • B. kategóriában 12-14 kadett korcsopor: Csökönyi Norbert-Varga Balázs 

Csapat kategóriában aranyérmesek:

  • B. kategóriában 15-30 felnőtt korcsoport: Törőcsik Bálint-Kohl Kinga-Fehér Ilona 

Csapat kategóriában ezüstérmesek:

  • B. kategóriában 15-30 felnőtt korcsoport: Barna Bálint-Csomós Csenge-Baré Bianka 

Csapat kategóriában bronzérmesek:

  • C. kategóriában 14 év alatt korcsoport: Fodor Péter-Csökönyi Norbert-Tóth Péter 

 

Összesen a csapat mérlege:10 aranyérem, 7 ezüstérem, 7 bronzérem és rengeteg döntős helyezés.

A nagyszerű eredményhez gratulálunk és köszönjük a segítőknek és Hegyes Imre Mesternek a felkészítést!

Egyéni
Csapat
Páros

F1 Box - eredeti F1 termékek - original F1 products Dogdivat kutya-macska kellékek